Todd Tober, President

TODD TOBER
President

Ryan Bodine, Director of Preconstruction

RYAN BODINE
Director of Preconstruction

Michael Shea, Director of Development

MICHAEL SHEA
Director of Development

Anthony Lazar, Director of Design

ANTHONY LAZAR
Director of Design

Jason Schlegel, Director of Operations

JASON SCHLEGEL 
Director of Operations

Dave Elsey, Project Executive

DAVE ELSEY
Project Executive

Lee Tucker, Sr. Project Manager

LEE TUCKER
Sr. Project Manager

TJ Pasadyn, Sr. Estimator

TJ PASADYN
Sr. Estimator

Kyle Strnad, Estimator/Project Manager

KYLE STRNAD
Project Manager

Mike Waterman, Project Manager

MIKE WATERMAN
Project Manager

Josh Sours, Project Manager

JOSH SOURS
Project Manager

Lisa Nagle, Office Manager

LISA NAGLE
Office Manager

Bill Kobie, Contract Manager

BILL KOBIE
Contract Manager

Russ Wills, Plant Manager

KURT KAUFMAN
Operations Manager

Brian Kellogg, General Superintendent

BRIAN KELLOGG
General Superintendent

Brian Kraft, General Superintendent

BRIAN KRAFT
General Superintendent

Scott Kelley, Project Superintendent

SCOTT KELLEY
Project Superintendent

Tim Tober, Project Superintendent

TIM TOBER
Project Superintendent

Nate Kellogg, Project Superintendent

NATE KELLOGG
Project Superintendent

Russ Wills, Plant Manager

RUSS WILLS
Plant Manager

Jamie Hunt, Asst. Plant Manager

JAMIE HUNT
Asst. Plant Manager

Gene Fitch, Program Manager

GENE FITCH
Program Manager

Aaron Christopher, Electrical Superintendent

AARON CHRISTOPHER
Electrical Superintendent

Jamie Hein, Sr. Architectural Draftsman

JAMIE HEIN
Sr. Architectural Draftsman

Will Manley, Sr. BIM Modeler

WILL MANLEY
Sr. BIM Modeler

Chris Bruening, Structural Modeling & MEP Design

CHRIS BRUENING
Structural & MEP Design

Dade Irwin, BIM Modeler

DADE IRWIN
BIM Modeler

Josh Goodson, BIM Modeler

JOSH GOODSON
BIM Modeler

Taylor Thompson, BIM Modeler

TAYLOR THOMPSON
BIM Modeler

Clinton Krinke, Project Engineer

CLINTON KRINKE
Project Engineer

Melanie Bodine, Payroll & CPR Manager

MELANIE BODINE
Payroll Manager

Jessica Bulgrin, Asst. Office Manager

JESSICA BULGRIN
Assistant Office Manager

Chris Elkins, Foreman

CHRIS ELKINS
Foreman II

Jeremy Bell, Foreman II

JEREMY BELL
Foreman II

John Stockdale, Foreman/Carpenter

JON STOCKDALE
Foreman I

Rocky Boggs, Electrical Foreman

ROCKY BOGGS
Electrical Foreman

Dan Pivarski, Electrician

DAN PIVARSKI
Electrician

David Smith, Electrician

DAVID SMITH
Electrician

AJ Thompson, Electrical Apprentice

AJ THOMPSON
Electrical Apprentice

Travis Cool, Carpenter

TRAVIS COOL
Lead Carpenter

Anthony Cool, Carpenter

ANTHONY COOL
Carpenter

Jake Pascoe, Carpenter

JAKE PASCOE
Carpenter

Dan Trumphour, Laborer | Operator

DAN TRUMPHOUR
Carpenter Apprentice

Joseph Carper, Finisher

JOSEPH CARPER
Finisher

Charles Frye, Finisher

CHARLES FRYE
Finisher

Kevin Harris, Finisher

KEVIN HARRIS
Finisher

Derik Melendez Ramos, Welder

DERIK MELENDEZ RAMOS
Welder

Mike Valentino, Fabricator

MIKE VALENTINO
Fabricator

Austin Vaughn, Fabricator Apprentice

AUSTIN VAUGHN
Fabricator Apprentice

Bruck Shackleford, Asset Manager

BRUCE SHACKELFORD
Warehouse Manager

Mat Galaszewski, Laborer | Operator

MAT GALASZEWSKI
Laborer

Mike Mulvey, Laborer | Operator

MIKE MULVEY
Laborer